[column1_3]

7 x 24 baymak servis7 X 24 Çağrı Merkezi

Firma olarak kullanıcılardan 7 gün 24 saat alınan onarım çağrı kaydı ile aksaklığa ön teşhisi koymaktadır. Bu sayede siz müşterilerimize daha sağlıklı çözümler sunabiliyoruz.

[/column1_3] [column1_3]

baymak servisleriDonanımlı Araçlar

Mobil araçlarımızda yedek parçalarınızın %90’ını bulundurarak , cihazlarınızı evinizde ve iş yerinizde onarımını gerçekleştirip en hızlı çözümü sağlamaya çalışıyoruz.

[/column1_3] [column1_3]

Teknolojik Altyapı

İlerleyen teknoloji ile sektörde yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Firmamızda bulunan tüm personelimiz ilerleyen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini sürekli geliştirmektedirler.

[/column1_3] [column1_3]

baymak servisi1 Yıl Garanti

Bakım ve onarım hizmetlerini sağlamış olduğumuz Baymak markalı cihazlarınıza verilen hizmet ve değiştirilen yedek parça firmamız tarafından bir yıl garantilidir.

[/column1_3] [column1_3]

baymakHızlı Servis Hizmeti

Cihazınız arızalandığı anda çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Hızlı çözüm için çağrı merkezimiz sizlere en yakınınızdaki servis vasıtasını ulaştıracaktır.

[/column1_3] [column1_3]

baymak servisUzman Teknisyenler

Personelimiz Baymak markalı cihazlar hakkında uzman kişilerdir. Bilgili ve donanımlı olmaları sayesinde geçmiş zamanda yaşadıkları problemler karşısında daha seri çözümler tespit edebimektedirler.

[/column1_3]